362
Arvid Bryth ( Sverige 1905-1977 ) Stengods signerad
SlutprisInga bud
Värdering800 SEK
363
Lot, div
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
364
Canon Super 8
SlutprisInga bud
Värdering600 SEK
365
Div. Öl glas /seidel
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
366
Olja på duk: Joh J Nyberg
SlutprisInga bud
Värdering1 200 SEK
367
Bowling kulor
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
368
Staty dansande par
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK
369
Skrivbordslampa IKEA
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
370
Pall
Slutpris100 SEK
Värdering300 SEK
371
Svepask med lock. oval form. Möjligt tidigt 1800-tal
SlutprisInga bud
Värdering900 SEK
372
Serveringsfat och diverse saker. Gefle, Rörstrand, Gustavsberg, Höganes
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
373
Vegg lampor 3 stk. märkt: Krognäs möbler ( Norge )
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
374
Tak lampa
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
375
Lampor
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
376
Orientalisk golvvas
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
377
Äldre samlarbilar
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
378
Verktyg
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
379
Persisk kopparhink med svänghandtag
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
380
SKOLBÄNK MED STOL, trä/metall.
SlutprisInga bud
Lördag kl 11:00-15:00 Stängd 3/8