1244 Christer, Mariestad - modernistisk keramikvas
- Skick:Bruksslitage. Krackelerat
Värdering | 1 200 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Semesterstängt 24 juni till 21 juli (vecka 26-29)