1244 Christer, Mariestad - modernistisk keramikvas

1244a_8dc4b78a1caf835_med.jpeg
  • 1244a_8dc4b78a1caf835_sm.jpeg
  • 1244b_8dc4b78a277a08f_sm.jpeg
  • 1244c_8dc4b78a3e6ed74_sm.jpeg
  • 1244d_8dc4b78a62fc8f5_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage. Krackelerat

Värdering1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK