1266 Signerad Paul Mc Cartney CD cover

1266a_8dc46684d8028cb_med.jpeg
  • 1266a_8dc46684d8028cb_sm.jpeg
  • 1266b_8dc46684fc03bc7_sm.jpeg
  • 1266c_8dc466851e3402c_sm.jpeg
  • 1266d_8dc4668547beca7_sm.jpeg

Munkedal Auktioner AB kan inte göra gällande äktheten av namnteckningar.

  • Skick:Bruksslitage

Värdering1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK