1267 Signerad Michael Jackson CD cover

1267a_8dc46687e1270fa_med.jpeg
  • 1267a_8dc46687e1270fa_sm.jpeg
  • 1267b_8dc46687fe8ed2e_sm.jpeg
  • 1267c_8dc4668821a4caf_sm.jpeg

Munkedal Auktioner AB kan inte göra gällande äktheten av namnteckningar.

  • Skick:Bruksslitage

Värdering1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK