1278 Gamla träleksaker

1278a_8dc45d354a1fcf6_med.jpeg
  • 1278a_8dc45d354a1fcf6_sm.jpeg
  • 1278b_8dc45d3584ac43a_sm.jpeg
  • 1278c_8dc45d35b0db755_sm.jpeg
  • 1278d_8dc45d35d741500_sm.jpeg

Skador

  • Skick:Bruksslitage

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK