2750 Etsning - E.T. Flaskskepp Ingegerd Hyltén - Cavallius

2750a_8dca6e84493c084_med.jpeg
  • 2750a_8dca6e84493c084_sm.jpeg
  • 2750b_8dca6e8487e007d_sm.jpeg
  • 2750c_8dca6e859fe51b9_sm.jpeg
  • 2750d_8dca6e86121fbe2_sm.jpeg

Etsning, signerad, numrerad 5/20

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:28x26 cm.

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK

Lördag kl 11:00-15:00 Stängd 3/8