791 Signerad Michael Jackson CD cover

791a_8dc2489cb6ce2b0_med.jpeg
  • 791a_8dc2489cb6ce2b0_sm.jpeg
  • 791b_8dc2489d032351d_sm.jpeg
  • 791c_8dc26e8ab6067b3_sm.jpeg

Munkedal Auktioner AB kan inte göra gällande äktheten av namnteckningar.

  • Skick:Bruksslitage

Värdering1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK