796 Junghans - Mantel klocka 1950 tal
Mycket elegant modern eldstadsklocka tillverkad av junghans på 50-talet med designelement från Art Deco. Stomme och ben i vitt och svart konstläder och mässing.
- Skick:Bruksslitage
- Storlek:51,5x22x13 cm
Värdering | 7 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Semesterstängt 24 juni till 21 juli (vecka 26-29)