798 Örnulv Wang Olja på duk sign. 1939

798a_8dc24fcf482aef7_med.jpeg
  • 798a_8dc24fcf482aef7_sm.jpeg
  • 798b_8dc24fcfa13889a_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:64x79 cm.

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
*Följerätt tillkommer