805 Signerad litografi. Arne E. Holm 1952

805a_8dc24fd4c24db1e_med.jpeg
  • 805a_8dc24fd4c24db1e_sm.jpeg
  • 805b_8dc24fd51cb7ab0_sm.jpeg
  • 805c_8dc24fd5599dc66_sm.jpeg
  • 805d_8dc24fd5a02308d_sm.jpeg

200/200

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:75x62 cm.

Värdering800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK