805 Signerad litografi. Arne E. Holm 1952
200/200
- Skick:Bruksslitage
- Storlek:75x62 cm.
Värdering | 800 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Semesterstängt 24 juni till 21 juli (vecka 26-29)