807 Olja på duk, sign. P. Lunde

807a_8dc248a0c433326_med.jpeg
  • 807a_8dc248a0c433326_sm.jpeg
  • 807b_8dc248a111c709e_sm.jpeg
  • 807c_8dc248a139cfb4b_sm.jpeg
  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:59x46 cm

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
*Följerätt tillkommer