808 Olja på duk

808a_8dc248a343beab7_med.jpeg
  • 808a_8dc248a343beab7_sm.jpeg
  • 808b_8dc248a3b5fb6ae_sm.jpeg
  • 808c_8dc248a403e5b00_sm.jpeg

Okänd signatur

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:77x64 cm

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
*Följerätt tillkommer