808 Olja på duk
Okänd signatur
- Skick:Bruksslitage
- Storlek:77x64 cm
Värdering | 400 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
*Följerätt tillkommer |
Semesterstängt 24 juni till 21 juli (vecka 26-29)