820 Olja på duk, sign. Siv Amundsen 1992. Skickas inte

820e_8dc24fdf5007ec2_med.jpeg
  • 820e_8dc24fdf5007ec2_sm.jpeg
  • 820b_8dc24fd9fbd7744_sm.jpeg
  • 820d_8dc24fda63fa38a_sm.jpeg
  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:108x87 cm

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
*Följerätt tillkommer