825 Olja på duk, sign. Åsta Näss

825a_8dc24fe2ef43431_med.jpeg
  • 825a_8dc24fe2ef43431_sm.jpeg
  • 825c_8dc24fe38ec8863_sm.jpeg
  • 825d_8dc24fe3f22ebd1_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:73x62 cm.

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
*Följerätt tillkommer