790 Signerad Paul Mc Cartney CD cover

790a_8dc2489a22829c9_med.jpeg
  • 790a_8dc2489a22829c9_sm.jpeg
  • 790d_8dc2489af036aa5_sm.jpeg
  • 790c_8dc2489ab269a01_sm.jpeg

Munkedal Auktioner AB kan inte göra gällande äktheten av namnteckningar.

  • Skick:Bruksslitage

Värdering1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK