Senast sålt
1209
Lot. - Rojal Kopenhagen m.m.
Slutpris40 SEK
1207
Vintage ört/hackknivar
Slutpris125 SEK
1204
Tråd m/ Royal Irish Linen
Slutpris30 SEK
1203
Liten hopfällbar vagn
Slutpris20 SEK
1201
Äldre sparbössor
Slutpris40 SEK
1199
2 st. Beer Stein, ölmuggar
Slutpris20 SEK
1198
Sigöyner-kvinnan -Trycktavla
Slutpris30 SEK
1197
Olja på duk. Signerad, Okänd konstnär
Slutpris20 SEK
1196
Mariskooli - Iittala
Slutpris50 SEK
1195
Mora kniv 2000
Slutpris40 SEK
1194
Lot, div - Hänglås - Ronson lighter m.m.
Slutpris30 SEK
1192
Hastighet gravyr - Powerline model 72
Slutpris40 SEK
1193
Kabi oljekanna
Slutpris30 SEK
1191
Olja på duk, Okänd signatur
Slutpris40 SEK
1190
I. Orrelid, lit. 45/200 - Höstkväll Särö
Slutpris100 SEK
1189
Stavanger Flint. Turi design august
Slutpris30 SEK
1188
Päls mössa
Slutpris20 SEK
1187
Div. lot
Slutpris20 SEK
1186
Äldre militärt paradbälte med sabelkrok
Slutpris20 SEK
1183
Servise Bavaria
Slutpris40 SEK
1181
Äldre vägg Kvärn
Slutpris60 SEK
1180
Servis Seltmann Weiden Bavaria W. Germany
Slutpris20 SEK
1179
3 lådor bestick m.m.
Slutpris20 SEK
1178
Bing & Gröndal- Samla tallrikar. Utdrag ur Carl Larssons verk
Slutpris70 SEK
1177
Lyngby porslin KPM Rosenborg sockerskål 2 st.
Slutpris20 SEK
1176
Äldre bordsklokka
Slutpris100 SEK
1175
Kvinna i kappa. Jihokera keramik
Slutpris20 SEK
1174
Verktyg - Backo m.m.
Slutpris20 SEK
1171
Docksäng
Slutpris20 SEK
1169
4 st. äldre hammare
Slutpris30 SEK
1167
Div. Verktyg
Slutpris175 SEK
1166
Div. Verktyg
Slutpris30 SEK
1165
Tryck på tyg, okänd konstnär
Slutpris30 SEK
1164
Div. Verktyg
Slutpris20 SEK
1161
Vattenkanna
Slutpris30 SEK
1160
Vintage Bing & Gröndal -Blå och guld klockor
Slutpris80 SEK
Värdering1 200 SEK
1157
Remington holiday skrivmaskin
Slutpris100 SEK
1156
Vägg matta
Slutpris20 SEK
1155
Div. leksaksbilar
Slutpris40 SEK
1154
Div. leksaksbilar
Slutpris40 SEK
1153
Äldre måttbånd
Slutpris30 SEK
1151
Figurin
Slutpris20 SEK
1150
Mjölsikter 18-1900-talet
Slutpris80 SEK
1149
Rockringar
Slutpris30 SEK
1145
De 4 smärtorna Bing & Gröndahl
Slutpris100 SEK
1144
Porslinsfigur - Miquel Requene - Spanien
Slutpris20 SEK
1143
Hörnskåp
Slutpris20 SEK
1141
Armband - diverse text ca 120 st.
Slutpris30 SEK
Lördag kl 11:00-15:00 Stängd 3/8